Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezp豉tna pomoc prawna
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoVI Gminny Festyn Rodzinny - Ro德ienica 2011
     W niedziel 12 czerwca pi瘯na pogoda oraz liczne atrakcje zago軼i造 na stadionie sportowym w Ro德ienicy wielu mieszka鎍ów naszej gminy, ale nie tylko. Organizatorzy VI Festynu Rodzinnego którymi tradycyjnie byli Spo貫czno嗆 Zespo逝 Szkó w Ro德ienicy z Rad Rodziców i Wójt Gminy z niepokojem patrzyli pochmurne, niedzielne niebo. Pogoda zapowiada豉 si ma這 ciekawie, ale modlitwy zosta造 wys逝chane i ca貫j imprezie towarzyszy這 pi瘯ne s這鎍e.

 

     Atrakcje przygotowane przez organizatorów mog造 zadowoli ka盥ego bez wzgl璠u na wiek i zainteresowania, a by造 to mi璠zy innymi: przejazd zabytkowym samochodem, zdj璚ie w prawdziwym szybowcu, plac zabaw dla dzieci (zje盥瘸lnia, karuzela, wspinaczka na ska販e, trampolina), strzelanie z paintball-a, grupa rekonstrukcyjna z okresu II wojny 鈍iatowej. By這 co te dla podniebienia – grochówka, bigos, kie豚asa hamburgery, ciasta, napoje zimne, gor帷e oraz na dobre trawienie. Mo積a by這 zakupi bukiet lub kompozycj z krempliny i bibu造, spróbowa szcz窷cia w loterii fantowej. W roli wodzireja wyst徙i jak zwykle niezast徙iony i dowcipny prowadz帷y Pan Krzysztof Sas.  

     Na scenie i pod這dze przed scen prezentowali si: Zespó RozTeam, orkiestra d皻a ze Szko造 Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Jaros豉wiu, dzieci z Bystrowic zaprezentowa造 uk豉dy taneczne, grupa taneczna dzia豉j帷a przy Ognisku Baletowym w Jaros豉wiu przedstawi豉 uk豉d pt: „Urz璠asy”, akrobacje grupy Yclan wzbudzi造 podziw ogl康aj帷ych, ale chyba najbardziej oklaskiwan oklaskiwane by造 najm這dsze dzieci z O鈔odka Przedszkolnego w Ro德ienicy, które razem z Pani Agnieszk Boratyn odta鎍zy造 Krakowiaka. Nie oby這 si bez bisu. Emocje VI Festynu Rodzinnego zako鎍zy這 losowanie nagrody gównej loterii fantowej, któr by laptop. Szcz窷cie odpisa這 mieszka鎍owi Ro德ienicy Panu Rafa這wi Jagielle. Gratulujemy. Od godz. 20:00 rozpocz窸a si zabawa taneczna z zespo貫m Styl. Dzi瘯ujemy wszystkim za dobr zabaw i zapraszamy wszystkich za rok.
Ca造 dochód z imprezy przekazany zosta Zespo這wi Szkó w Ro德ienicy, na zakup tablicy interaktywnej.
 
 

 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Top of Page