Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezp豉tna pomoc prawna
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoTrzecia edycja Konkursu Kol璠 i Pastora貫k w Ro德ienicy
 W czwartek 6 lutego 2020 r., w tzw Starej Szkole w Ro德ienicy odby豉 si trzecia edycja Konkursu Kol璠 i Pastora貫k. Swoje talenty wokalne przed publiczno軼i zaprezentowali najm這dsi uczestnicy z terenu naszej gminy. Konkurs podzielono na kilka kategorii: wyst瘼y indywidualne - dzieci w wieku 3, 4 , 5, 6 lat oraz uczniowie szkó spo貫cznych z klas 1-3 i wyst瘼y zespoów.
Konkurs zosta otwarty przez Wicedyrektor Publicznego Przedszkola w Ro德ienicy Pani Monik Bury這, która podzi瘯owa豉 rodzicom za trud w這穎ny w przygotowanie swoich pociech, natomiast ca貫 wydarzenie poprowadzi豉 Pani Agnieszka Boratyn. Konkurs zosta zorganizowany przez grono pedagogiczne Spo貫cznych Szkó Podstawowych w Cz御tkowicach i Woli Ro德ienickiej oraz publicznych przedszkoli.

Wzi窸o w nim udzia 20 uczniów. W鈔ód ka盥ej grupy wy這nione zosta造 wyró積ienia oraz miejsca na podium. W komisji konkursowej, która z ka盥ym rokiem ma coraz ci篹szy orzech do zgryzienia zasiedli:
Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Ro德ienicy Pani Anna Paj彗, So速ys wsi Tyniowice, zarazem Radny Powiatu Jaros豉wskiego Pan Krzysztof Sas oraz Wicedyrektor Szko造 Podstawowej w Woli W璕ierskiej Pan Sylwester Olsza雟ki, który przewodniczy pracy komisji.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pami徠kowe dyplomy oraz nagrody w postaci gier planszowych ufundowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji i Kultury Gminy Ro德ienica.

>>GALERIA<<
 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Top of Page