Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezpłatna pomoc prawna
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoRodzinny Piknik z Familią
Stowarzyszenie Miłośników Tradycji Ludowych Familia wraz z Gminą Roźwienica, Zarządem OSP Rudołowice, Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rudołowicach oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z tej miejscowości zaprosiło mieszkańców Naszej Gminy na rodzinny piknik, który połączony został z manewrami strażackimi i odbył się w niedzielę, 9 czerwca w Rudołowicach.

Podczas aktywnego popołudnia naprzemiennie z pokazami sprawności druhów z gminnych jednostek OSP zebranym zaprezentowali się lokalni artyści. Początek pikniku opanowali najmłodsi: przedszkolaki z Rudołowic oraz dziecięcy zespół „Biedronki”. Przed publicznością wystąpili także gospodarze pikniku czyli Zespół Pieśni i Tańca „Familia”, który od lat dba o podtrzymanie tradycji muzycznych w Naszej Gminie. Dopełnieniem pikniku był występ zespołu The Silence Voices oraz zabawa taneczna, którą poprowadził zespół Cantina.
 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Top of Page