Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezp豉tna pomoc prawna
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoBystrovia zostaje w szachowej elicie podkarpacia
 W zako鎍zonych rozgrywkach III Ligi Dru篡nowych Mistrzostw Polski w Szachach Seniorów bardzo dobrze zaprezentowa豉 si dru篡na Klubu Szachowego BYSTROVIA, której zawodnicy po 鈍ietnej grze szczególnie w ostatnich meczach zapewnili sobie utrzymanie w elicie szachistów podkarpacia.


Pierwsze mecze rozegrane w Lubeni z dru篡nami z Czarnej, Krosna oraz Starej Wsi pokaza造, 瞠 nie b璠zie 豉two utrzyma si na tym szczeblu rozgrywek. Bystrowiccy zawodnicy ma造 niedosyt mieli po meczu z Tarnobrzegiem, kiedy to byli bardzo blisko wygranej, jednak ju do kolejne partie rozegrane w dobrym stylu dawa造 pewne zwyci瘰twa.

Wprawdzie mecz z mocn dru篡n z S璠ziszowa Ma這polskiego zosta przegrany stosunkiem 3,5 do 2,5 jednak pokaza on ogromn determinacj szachistów z Bystrowic, któr udowodnili w kolejnym meczu zdecydowanie pokonuj帷 Mechanizator Ustrzyki Dolne stosunkiem 4,5 do 1,5.

Potykaj帷 si z Poloni Przemy郵 udowodnili, 瞠 zamierzaj na sta貫 zago軼i w III lidze, gdy zwyci瘰two stosunkiem 4 do 2 da這 im bezpieczne miejsce w tabeli zapewniaj帷e utrzymanie i nie pozosta這 nic innego jak walczy o jeszcze wy窺z lokat.

Do ostatniego meczu z Gryfem D瑿ica BYSTROVIA przyst瘼owa豉 ju spokojna o wynik i zwyci篹aj帷 stosunkiem 3,5 do 2,5 i ostatecznie dru積a uplasowa豉 si na 6 miejscu w tabeli III ligi. Nale篡 podkre郵i, 瞠 wbrew obiegowej opinii dyscyplina ta jest do嗆 wyczerpuj帷a a stan emocjonalny zawodników po rozegranych meczach cz瘰to zbli穎ny jest do tych, które mo瞠my obserwowa w popularnych dyscyplinach sportu, dlatego te wszystkim zawodnikom nale膨 si gor帷e s這wa uznania.

BYSTROVIA Bystrowice wyst徙i豉 w sk豉dzie: Dariusz Lach (kapitan), Ireneusz Lach, Mateusz Lach, Hubert Janzer, Mariusz Lach, Tomasz Lach, Angelika W豉dyka, Kacper Wawro oraz Patrycja Raba.

W tym miejscu ca貫j dru篡nie, która nie tylko osi庵n窸a wspania造 rezultat, ale tak瞠 wypromowa豉 nasz klub i region na podkarpackiej arenie, pragniemy z這篡 serdeczne podzi瘯owania. Serdecznie dzi瘯ujemy wszystkim zawodnikom za po鈍i璚ony czas cz瘰to wielkim kosztem, jednak rado嗆 jak przysporzyli swoj gr sympatykom i kibicom jest nieoceniona.

Jednocze郾ie pragniemy podzi瘯owa naszym darczy鎍om w szczególno軼i firmie SOFTNET Kraków oraz Urz璠owi Gminy w Ro德ienicy, jak te osobom które pragn pozosta anonimowe za wieloletnie wsparcie i mo磧iwo嗆 dalszego rozwoju klubu.

>>GALERIA<<
 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Odwiedza nas 1 go嗆
Top of Page