Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoPonad 90 tys. zł na klub Senior+
 Wójt Gminy Roźwienica Tomasz Kotliński wraz z Kierownikiem GOPS Panią Zofią Kaciuba, odebrali w piątek, 8 marca w Rzeszowie promesę na utworzenie klubu Seinor+. Będzie to miejsce, gdzie starsi mieszkańcy Gminy będą mogli się spotkać i ciekawie spędzić czas.W spotkaniu z samorządowcami, które odbyło się w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim, uczestniczył m.in. Krzysztof Michałkiewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, który wręczył promesy w ramach rządowych programów Maluch+ i Senior+.

Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie w ramach tego drugiego programu. Jest to kwota ponad 93 tys. zł. Łącznie promesy na utworzenie i prowadzenie klubów dla seniorów otrzymało na Podkarpaciu 19 samorządów, które prowadzić będą 5 domów oraz 14 klubów w ramach programu Senior+.

Rządowy program, który zakłada dofinansowywanie działań skierowanych na aktywizację osób starszych, daje gminom lepsze możliwości zorganizowania odpowiednich zajęć dla seniorów, których jest coraz więcej w naszych miejscowościach. 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Top of Page