Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezpłatna pomoc prawna
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoPonad 90 tys. zł na klub Senior+
 Wójt Gminy Roźwienica Tomasz Kotliński wraz z Kierownikiem GOPS Panią Zofią Kaciuba, odebrali w piątek, 8 marca w Rzeszowie promesę na utworzenie klubu Seinor+. Będzie to miejsce, gdzie starsi mieszkańcy Gminy będą mogli się spotkać i ciekawie spędzić czas.W spotkaniu z samorządowcami, które odbyło się w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim, uczestniczył m.in. Krzysztof Michałkiewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, który wręczył promesy w ramach rządowych programów Maluch+ i Senior+.

Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie w ramach tego drugiego programu. Jest to kwota ponad 93 tys. zł. Łącznie promesy na utworzenie i prowadzenie klubów dla seniorów otrzymało na Podkarpaciu 19 samorządów, które prowadzić będą 5 domów oraz 14 klubów w ramach programu Senior+.

Rządowy program, który zakłada dofinansowywanie działań skierowanych na aktywizację osób starszych, daje gminom lepsze możliwości zorganizowania odpowiednich zajęć dla seniorów, których jest coraz więcej w naszych miejscowościach. 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
Top of Page