Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoWakacje czas zacz望
W pi徠ek, 22 czerwca w szko豉ch odby造 si uroczyste zako鎍zenia roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie otrzymali 鈍iadectwa i wyró積ienia, a tak瞠 篡czenia udanego odpoczynku i powrotu z werw i zapa貫m na kolejny rok wyt篹onej pracy.
Uroczysto軼i w poszczególnych placówkach na terenie naszej Gminy rozpocz窸y si od Mszy 鈍., podczas której uczniowie, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz duszpasterze dzi瘯owali za owocnie przepracowany rok, prosz帷 o bezpieczny wypoczynek.

Zako鎍zenie roku to tak瞠 czas po瞠gnania kolegów z najstarszych klas, którzy po wakacjach rozpoczn edukacj w wybranych przez siebie placówkach wy窺zego stopnia. W szko豉ch prowadz帷ych ostatnie klasy gimnazjalne najstarsi uczniowie przekazali m這dszym kolegom sztandary, jako symbol oddania pamy pierwsze雟twa w dbaniu o dobre imi szko造, która opuszczaj.

ㄠcznie w szko豉ch w Ro德ienicy i W璕ierce nauk zako鎍zy這 51 absolwentów klas gimnazjalnych.

Najlepsi uczniowie liczy mogli nie tylko na 鈍iadectwa, ale tak瞠 gratulacje i nagrody za dobre wyniki w nauce czy sporcie. Poza nagrodami ufundowanymi przez dyrektorów poszczególnych szkó, nagrody w postaci tabletów dla najzdolniejszych uczniów ufundowa tak瞠 Wójt Gminy Ro德ienica, Tomasz Kotli雟ki. Wójt dzi瘯owa nauczycielom za ci篹k, pe軟 po鈍i璚e prac, a uczniom za trud nauki i wytrwa這嗆 w zdobywaniu wiedzy. 砰czy wszystkim udanych wakacji i powrotu do szkolnych obowi您ków we wrze郾iu, w doskona造ch humorach i w pe軟i si do kolejnego roku.
 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Top of Page