Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoWakacje czas zacz望
W pi徠ek, 22 czerwca w szko豉ch odby造 si uroczyste zako鎍zenia roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie otrzymali 鈍iadectwa i wyró積ienia, a tak瞠 篡czenia udanego odpoczynku i powrotu z werw i zapa貫m na kolejny rok wyt篹onej pracy.
Uroczysto軼i w poszczególnych placówkach na terenie naszej Gminy rozpocz窸y si od Mszy 鈍., podczas której uczniowie, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz duszpasterze dzi瘯owali za owocnie przepracowany rok, prosz帷 o bezpieczny wypoczynek.

Zako鎍zenie roku to tak瞠 czas po瞠gnania kolegów z najstarszych klas, którzy po wakacjach rozpoczn edukacj w wybranych przez siebie placówkach wy窺zego stopnia. W szko豉ch prowadz帷ych ostatnie klasy gimnazjalne najstarsi uczniowie przekazali m這dszym kolegom sztandary, jako symbol oddania pamy pierwsze雟twa w dbaniu o dobre imi szko造, która opuszczaj.

ㄠcznie w szko豉ch w Ro德ienicy i W璕ierce nauk zako鎍zy這 51 absolwentów klas gimnazjalnych.

Najlepsi uczniowie liczy mogli nie tylko na 鈍iadectwa, ale tak瞠 gratulacje i nagrody za dobre wyniki w nauce czy sporcie. Poza nagrodami ufundowanymi przez dyrektorów poszczególnych szkó, nagrody w postaci tabletów dla najzdolniejszych uczniów ufundowa tak瞠 Wójt Gminy Ro德ienica, Tomasz Kotli雟ki. Wójt dzi瘯owa nauczycielom za ci篹k, pe軟 po鈍i璚e prac, a uczniom za trud nauki i wytrwa這嗆 w zdobywaniu wiedzy. 砰czy wszystkim udanych wakacji i powrotu do szkolnych obowi您ków we wrze郾iu, w doskona造ch humorach i w pe軟i si do kolejnego roku.
 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Top of Page