Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoNowa droga na Zmyślówkę
 Dynamiczny rozwój budownictwa na terenie naszej Gminy stawia przed samorządem kolejne wyzwania. Wśród nich znajduje się m.in. rozbudowa gminnej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Władze Gminy starają się pozyskiwać środki zewnętrzne, które umożliwiają wykonanie inwestycji bez nadmiernego obciążania własnego budżetu.

– W niedługim czasie rozpoczniemy remont drogi prowadzącej na tzw. Zmyślówkę. Dzięki dofinansowaniu, jakie nasza Gmina otrzymała z budżetu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji powstanie ponad 1km nowej drogi asfaltowej prowadzącej do terenów nowego osiedla domków jednorodzinnych – mówi Tomasz Kotlińskie, wójt Gminy Roźwienica.

Na wykonanie asfaltowego odcinka drogi (wraz z podbudową) o długości 1 050 m Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 360 tys. zł. Nowa droga znacznie poprawi dojazd dla wielu mieszkańców, uatrakcyjni także tereny budowlane, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających działki do budowy domu.
 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Top of Page