Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoŚwiętowali Dzień Kobiet
 8 marca to szczególna data w kalendarzu imprez i uroczystości. Świętowany wtedy Dzień Kobiet to okazja do podziękowania Kobietom za ich wkład w ulepszanie męskiego świata. To także okazja do złożenia życzeń wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Z okazji tego szczególnego Dnia w Gminie Roźwienica zorganizowano dwa spotkania, których honorowymi gośćmi były Panie.
Pierwsze z nich odbyło się w Więckowicach w niedzielę, 5 marca. Społeczność wsi i Szkoły Podstawowej w Tyniowicach zaprosiła wszystkie Panie na obchody Dnia Kobiet, podczas których poza najlepszymi życzeniami czekał na nie występ artystyczny i okolicznościowy poczęstunek.

Zebranych przywitała Józefa Roga, sołtys Więckowic. Później głos zabrali Panowie. Józef Szkoła, wicestarosta jarosławski, Franciszek Liszka, zastępca Wójta Gminy Roźwienica oraz Stanisław Piątek, nauczyciel z SP w Tyniowicach złożyli wszystkim Paniom najlepsze życzenia szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Podziękowali oni również Pani Barbarze Czura, nauczycielce z SP w Tyniowicach za przygotowanie małych artystów do przedstawionego przez nich występu artystycznego.

Wśród świętujących tego dnia kobiet nie zabrakło Pań radnych: Iwony Boratyn z Więckowic oraz Janiny Krasiczyńskiej z Bystrowic.

Tydzień później (12 marca) w Roźwienicay odbyły się obchody Gminnego Dnia Kobiet.
Spotkanie otworzy zespół Muzyczny Roz-Będ. Następnie głos zabrała gospodyni oraz współorganizatorka święta, Elżbieta Rusinko, dyrektor Zespołu Szkół w Roźwienicy.
Głos zabrał Wójt GminyRoźwienica, Tomasz Kotliński, który podkreślał kluczową rolę, jaką kobiety odgrywają w życiu każdego człowieka. Wójt życzył wszystkim Paniom szacunku i docenienia ze strony mężczyzn, wiele zdrowia i pomyślności.

Później zebrani mieli okazję zobaczyć inscenizację sztuki Wiliama Szekspira „Poskromienie złośnicy”, której dowcipne przedstawienie odpowiadało radosnej atmosferze tego szczególnego dnia.
W spotkaniu zorganizowanym m.in. przez Wójta Gminy Roźwienica oraz społeczność ZS w Roźwienicy uczestniczyli m.in.: Małgorzata Halajko, sołtys Roźwienicy; Bożena Małka, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Edukacji Gminy Roźwienica; Renata Grzeszczak, wiceprezes Stowarzyszenia, a także Honorata Telega, radna Rady Gminy Roźwienica z Woli Węgierskiej.

>>GALERIA<<

 Dzień Kobiet - Więckowice 05.03.2017 r.

 Gminny Dzień Kobiet - Roźwienica 15.03.2017 r.
 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Top of Page