Menu Główne
Strona Startowa
Wydarzenia
Ogłoszenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Ważne telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materiały OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezpłatna pomoc prawna
Gmina Roźwienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
Sołectwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludność gminy
Organizacje pozarządowe
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i Oświata
Kultura
Szkoły
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzyże Rudołowic

Piszą o nas

Materiały videoŚwiętowali Dzień Kobiet
 8 marca to szczególna data w kalendarzu imprez i uroczystości. Świętowany wtedy Dzień Kobiet to okazja do podziękowania Kobietom za ich wkład w ulepszanie męskiego świata. To także okazja do złożenia życzeń wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Z okazji tego szczególnego Dnia w Gminie Roźwienica zorganizowano dwa spotkania, których honorowymi gośćmi były Panie.
Pierwsze z nich odbyło się w Więckowicach w niedzielę, 5 marca. Społeczność wsi i Szkoły Podstawowej w Tyniowicach zaprosiła wszystkie Panie na obchody Dnia Kobiet, podczas których poza najlepszymi życzeniami czekał na nie występ artystyczny i okolicznościowy poczęstunek.

Zebranych przywitała Józefa Roga, sołtys Więckowic. Później głos zabrali Panowie. Józef Szkoła, wicestarosta jarosławski, Franciszek Liszka, zastępca Wójta Gminy Roźwienica oraz Stanisław Piątek, nauczyciel z SP w Tyniowicach złożyli wszystkim Paniom najlepsze życzenia szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Podziękowali oni również Pani Barbarze Czura, nauczycielce z SP w Tyniowicach za przygotowanie małych artystów do przedstawionego przez nich występu artystycznego.

Wśród świętujących tego dnia kobiet nie zabrakło Pań radnych: Iwony Boratyn z Więckowic oraz Janiny Krasiczyńskiej z Bystrowic.

Tydzień później (12 marca) w Roźwienicay odbyły się obchody Gminnego Dnia Kobiet.
Spotkanie otworzy zespół Muzyczny Roz-Będ. Następnie głos zabrała gospodyni oraz współorganizatorka święta, Elżbieta Rusinko, dyrektor Zespołu Szkół w Roźwienicy.
Głos zabrał Wójt GminyRoźwienica, Tomasz Kotliński, który podkreślał kluczową rolę, jaką kobiety odgrywają w życiu każdego człowieka. Wójt życzył wszystkim Paniom szacunku i docenienia ze strony mężczyzn, wiele zdrowia i pomyślności.

Później zebrani mieli okazję zobaczyć inscenizację sztuki Wiliama Szekspira „Poskromienie złośnicy”, której dowcipne przedstawienie odpowiadało radosnej atmosferze tego szczególnego dnia.
W spotkaniu zorganizowanym m.in. przez Wójta Gminy Roźwienica oraz społeczność ZS w Roźwienicy uczestniczyli m.in.: Małgorzata Halajko, sołtys Roźwienicy; Bożena Małka, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Edukacji Gminy Roźwienica; Renata Grzeszczak, wiceprezes Stowarzyszenia, a także Honorata Telega, radna Rady Gminy Roźwienica z Woli Węgierskiej.

>>GALERIA<<

 Dzień Kobiet - Więckowice 05.03.2017 r.

 Gminny Dzień Kobiet - Roźwienica 15.03.2017 r.
 
Załatw swoją sprawęKontakt
Gmina Roźwienica
Roźwienica 1
37 - 565 Roźwienica
pow. jarosławski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urzędu Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Gościmy
Top of Page