Menu G堯wne
Strona Startowa
Wydarzenia
Og這szenia
Przetargi
G.O.P.S
Galeria
Do pobrania
Wa積e telefony
Realizowane Programy
RPO WP
PSeAP
ISO 9001:2008
Firmy z terenu Gminy
WYBORY
Biuletyn - Nasza Gmina
Materia造 OSP
OchronaDanychOsobowych
BIP
Transmisje obrad Rady Gm.
Bezp豉tna pomoc prawna
Gmina Ro德ienica
Historia Gminy
Lokalizacja Gminy
So貫ctwa
Infrastruktura
Rolnictwo Gminy
Ludno嗆 gminy
Organizacje pozarz康owe
Urz康 Gminy
W豉dze
Rada Gminy
Lokalizacja
Kultura i O鈍iata
Kultura
Szko造
Biblioteka
Sport
Akty normatywne


Multimedia

Kapliczki i Krzy瞠 Rudo這wic

Pisz o nas

Materia造 videoREKORD POLSKI W 灣ICZENIU BOJOWYM DLA OSP BYSTROWICE
 1. Dowódca- Sylwester Baran
2. Przodownik roty I – Pawe Piróg
3. Pomocnik roty I – Rados豉w Wa鎥owicz
4. Przodownik roty II – Micha 皋造niak – pe軟i帷y funkcj trenera grupy
5. Pomocnik roty II – Karol Wa鎥owicz
6. Rozdzielaczowi – Damian Kret
7. ㄠcznik – Jerzy Krzebiot
8. Mechanik – Adam Szczepanik
9. Rezerwowy – Bartosz Kurasz

Wymienieni Druhowie z OSP Bystrowice dniach 04-06 wrze郾ia reprezentowali województwo podkarpackie na XIV Krajowych Zawodach Sportowo-po瘸rniczych OSP w Polanicy Zdroju, pobijaj帷 dotychczasowy rekord polski w 獞iczeniu bojowym.
Nale篡 zaznaczy, 瞠 jest to wspania造 sukces i wydarzenie historyczne, poniewa OSP Bystrowice s pierwsz jednostk która reprezentowa豉 nie tylko nasz gmin ale i powiat jaros豉wski na szczeblu krajowym.Sukces ten nie jest dzie貫m przypadku, Stra瘸cy z OSP Bystrowice od 2004 roku wygrywaj eliminacje gminnych zawodów sportowo-po瘸rniczych, w tym okresie dwukrotnie wygrywali eliminacj powiatowe, by w 2014r na eliminacjach wojewódzkich które odby造 si w Lubaczowie zdoby I zas逝穎ne miejsce, daj帷e przepustk na tegoroczne zawody krajowe.
Zawody Krajowe w Polanicy Zdroju dostarczy造 nam kibicom wiele emocji, startuj帷y jako ostatni Druhowie z OSP Bystrowice nie mieli 豉twego zadania, chwile przed ich startem dru篡na z Raszowej pobija dotychczasowy rekord polski (32.63s) osi庵aj帷 wynik 30.92s.

Na chwil przed startem na trybunach po raz pierwszy w zawodach zapada zupe軟a cisza, wszyscy w skupieniu przygl康aj si przygotowaniom do startu dru篡ny z OSP Bystrowice. Po chwili trybuny szalej z rado軼i Druhowie dokonali czego niemo磧iwego, po raz drugi w czasie trwania zawodów podbijaj帷 rekord Polski uzyskuj帷 czas 30.04s
Niestety b陰d w czasie sztafety i przyznane punkty karne nie pozwoli造 stan望 na zas逝穎nym „pudle”.
Druhowie dla nas jeste軼ie pierwsi, GRATULUJEMY SUKCESU

Tekst.foto. T.KUD

>>Galeria <<

Materia video z wr璚zenia pucharu - twojatv.info
Materia Video z wr璚zenia pucharu - POD24.pl


 
Za豉tw swoj sprawKontakt
Gmina Ro德ienica
Ro德ienica 1
37 - 565 Ro德ienica
pow. jaros豉wski
woj. podkarpackie
tel: (0-16) 622-58-22
tel: (0-16) 622-58-87
fax:(0-16) 622-58-22 w. 60
ug_rozwienica@pro.onet.pl
>nr konta Urz璠u Gminy<
Numery alarmowe
w wypadku awarii sieci
wodno-kanalizacyjnej
501-79-89-79
605-26-67-00

Polecamy
Go軼imy
Odwiedza nas 4 go軼i
Top of Page